ELVEDA RUMELİ FANCLUP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ELVEDA RUMELİ FANCLUP

ELVEDA RUMELİ FAN SİTESİ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bursasporlu Arkadaşlar İçin

YazarMesaj
sena05
Moderatör

Moderatör
sena05

Teşekkür : <div class="js-kit-rating" view="score"
path="" title="" permalink=""></div>
<script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Rep sistemi
Aktiflik:
Bursasporlu Arkadaşlar İçin Img_left50/50Bursasporlu Arkadaşlar İçin Empty_bar_bleue  (50/50)
Başarı Puanı:
Bursasporlu Arkadaşlar İçin Left_bar_bleue50/50Bursasporlu Arkadaşlar İçin Empty_bar_bleue  (50/50)
Güçlülük:
Bursasporlu Arkadaşlar İçin Img_left50/50Bursasporlu Arkadaşlar İçin Empty_bar_bleue  (50/50)

Bursasporlu Arkadaşlar İçin Empty
MesajKonu: Bursasporlu Arkadaşlar İçin   Bursasporlu Arkadaşlar İçin Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 11:00 am

Tüm Bursasporlu arkadaşları bekleriz...
sena05
Moderatör

Moderatör
sena05

Rep sistemi
Aktiflik:
Başarı Puanı:
Bursasporlu Arkadaşlar İçin Left_bar_bleue50/50Bursasporlu Arkadaşlar İçin Empty_bar_bleue  (50/50)
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: Bursasporlu Arkadaşlar İçin   Bursasporlu Arkadaşlar İçin Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 11:03 am

Bu seneki şampiyonluğundan dolayı tüm Bursasporluları tebrik ediyorum (:
Ayrıca özür dilemek istiyorum eğer o akşam fenerbahçe şampiyon olsaydı (burda asla bir ima yok galatasarayımız içinde geçerli aynısı beşiktaş içinde) tüm kanallarda bütün yayınlar kesilir şampiyonluk yayınlanırdı ama bursasporun şampiyonluğunda sadece belli kanallar yayın yaptı bence bu büyük haksızlıktı ama bursaspor kendini kanıtladı avrupada başarılar diliyorum(:
sena05
Moderatör

Moderatör
sena05

Rep sistemi
Aktiflik:
Başarı Puanı:
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: Bursasporlu Arkadaşlar İçin   Bursasporlu Arkadaşlar İçin Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 11:04 am

Bu seneki şampiyonluğundan dolayı tüm Bursasporluları tebrik ediyorum (:
Ayrıca özür dilemek istiyorum eğer o akşam fenerbahçe şampiyon olsaydı (burda asla bir ima yok galatasarayımız içinde geçerli aynısı beşiktaş içinde) tüm kanallarda bütün yayınlar kesilir şampiyonluk yayınlanırdı ama bursasporun şampiyonluğunda sadece belli kanallar yayın yaptı bence bu büyük haksızlıktı ama bursaspor kendini kanıtladı avrupada başarılar diliyorum(:

Bursasporlu Arkadaşlar İçin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BEŞİKTAŞLI ARKADAŞLAR
» FENERBAHÇELİ ARKADAŞLAR BURAYAA
» Üstteki üye için yalan söyle! :P